Naujienos

Titulinis Naujienos Valstybinės augalininkystės tarnybos veikla lokalaus karantino režimo sąlygomis
2020 m. spalio 28 d.

Valstybinės augalininkystės tarnybos veikla lokalaus karantino režimo sąlygomis

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – tarnyba), reaguodama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimtą sprendimą nuo 2020 m. spalio 26 d. kai kuriose Lietuvos Respublikos savivaldybėse įvesti karantiną, užtikrina, kad mums svarbiausia yra Lietuvos žmonių sveikata ir gerovė. Imamės visų priemonių, kad darbo metu apsaugotume savo klientus. Tarnybos darbuotojai yra aprūpinti visomis reikalingomis apsaugos priemonėmis, kad apsaugotų Jus nuo užsikrėtimo rizikos: specialistai per patikrinimus dėvi vienkartines pirštines, veido kaukes arba respiratorius, pasirūpina apsaugos priemonėmis klientams ir laikosi saugaus atstumo. Bendrauti su klientais stengiamės lauke – ten, kur vykdome savo funkcijas. Sudarėme sąlygas dokumentus pateikti nuotoliniu būdu.

Tarnyba vykdo suplanuotus darbus ir užtikrina būtinųjų neatidėliotinų funkcijų atlikimą bei nenutrūkstamą paslaugų teikimą ūkio subjektams. Atsižvelgiant į esamas objektyvias aplinkybes, ūkio subjektams reikalingi veiksmai ir paslaugos bus teikiamos nuotoliniu būdu (prašymų, skundų, dokumentų įvertinimas, konsultacijos, mokymai), pasitelkiant elektronines komunikacijos priemones, arba iš dalies nuotoliniu būdu, iš anksto sutartu laiku (laikas derinamas el. paštu, telefonu), laikantis asmens higienos bei saugaus atstumo reikalavimų. Tais atvejais, kai funkcijas būtina atlikti ūkio subjekto veiklos vietoje, patikros bus atliekamos ir vykdomos pagal Augalininkystės tarnybos ūkio subjektų paskelbtus patikrinimų planus, griežtai laikantis minėtų reikalavimų.

Visais Jums rūpimais augalininkystės klausimais raginame kreiptis į mūsų tarnybos specialistus bendruoju numeriu +370 (5) 2375631 ar į regioninius skyrius.  Jūsų patogumui kviečiame naudotis Augalininkystės tarnybos informacine sistema (VATIS) – daugiau informacijos čia.

 

Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos informacija

Sekite naujienas mūsų FB paskyroje https://www.facebook.com/vatzumlt/


Naujienų prenumerata