Naujienos

Titulinis Naujienos Mokymų kvietimas agro-maisto srities atstovams
2020 m. kovo 10 d.

EIT Food Government Executive Academy (GEA) – renginys, subursiantis agro-maisto atstovus iš įvairių sričių

EIT Food  Government Executive Academy (GEA) birželio 17-19 dienomis, Varšuvoje, suburs atstovus iš 28 šalių, kurie dirba agro-maisto inovacijų srityje, apjungiant pramonės, akademinės bendruomenės ir valstybines institucijas.

Akademiją agro-maisto atstovams organizuoja Varšuvos Universitetas, Europos Inovacijų ir Technologijų institutas EIT Food, kurio veiklas Lietuvoje koordinuoja Kauno Technologijos Universitetas (KTU) bei verslo partneriai – Danone, PepsiCo ir VTT.

Akademija yra patariamoji ir gebėjimus ugdanti programa, kurios metu pateikiamos įžvalgos, atliepiančios iššūkius, susijusius su maisto sistemos naujovėmis ir reglamentavimu. Tai taip pat puiki platforma keistis gerąja patirtimi, kuri prisidės prie tolesnio patobulintos mokslinių tyrimų ir inovacijų sumanios specializacijos strategijų (S3) ir būsimų veiksmų programų vystymo, pagrįstų ES Struktūriniais ir Investiciniais fondų planais (2021-2027).

GEA suteikia galimybę praplėsti ar suburti naujus kontaktus su kitų šalių vyriausybių atstovais.

Kada?

Akademija vyks nuo birželio 17 iki 19 dienos, Varšuvoje (Lenkijoje).

Paraiškos dalyvavimui priimamos nuo kovo 20 d. Registruotis galite ČIA.

 Esminė informacija:

 • Mokymai, skirti spręsti realius, praktinius iššūkius, kuriuos patiria dabartinė maisto pramonė ir aktualūs šios srities industrijos bei vartotojų poreikiai;
 • Paskaitos, pateikiančios įžvalgas apie maisto sistemos kompleksiškumą, pažangiausias technologijas ir inovacijas, vystomas agro-maisto srityje;
 • Interaktyvi mokymo programa, grįsta realiais pavyzdžiais ir atvejais;
 • Galimybė dirbti su agro-maisto srities ekspertais ir inovacijų vadybos specialistais;
 • Patekę į Akademiją, dalyviai mokymus gauna NEMOKAMAI, taip pat jiems padengiamos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos iki 1000 EUR (pagal Horizon 2020 taisykles). Pastaba: išlaidos nėra padengiamos tik EIT Food Hub organizaciją koordinuojančio Kauno technologijos universiteto (KTU) atstovams.
 • Tai puiki galimybė užmegzti ryšius ir plėtoti tinklaveiką su tarptautiniais politikos formuotojais, dirbančiais agro-maisto srityje, Sumanios Specializacijos Strategijos strategais, pasikeisti gerąja patirtimi ir tokiu būdu gerinti nacionalinę ir regioninę politikas.
 • Mokymu metu bus pateikia informacija apie ateityje paleidžiamas agro-maisto programas, atsižvelgiant į Europos struktūrinių ir Investicinių fondų 2021-2027 planus.

Dalyviai

Būsite vienas iš 34 asmenų, atstovaujančių 28 RIS šalis.

Akademijos metu sutiksite kitų šalių vyriausybinių institucijų atstovus, vadovus, vadybininkus, mokslininkus ir kitus ekspertus, dirbančius agro-maisto pramonės srityje, nevyriausybiniame sektoriuje bei Europos Sąjungos institucijose ar žiniasklaidoje.

Rekomendacijos kandidatuojančiam:

 • Būti įsitraukusiam į Sumanios Specializacijos prioritetų, susijusių su agro-maisto sritimi planavimu, įgyvendinimu ir/ar stebėsena savo šalyje (pvz. MTEP darbai);
 • Turėti tinkamų žinių ir patirties viešosios politikos vystyme regioniu ar nacionaliniu mastu;
 • Turėti lyderystės potencialą bei patirties, koordinuojant projektus arba naujas iniciatyvas, susijusias su agro-maisto sritimi.
 • Turėti gebėjimų novatoriškai spręsti problemas ir norėti sprendimo būdais pasidalinti su EIT Food GEA dalyviais.

 

Mokymai vyks anglų kalba, dėl to anglų kalbos žinios yra būtinos.

Jei turite klausimų, kreipkitės vaida.morkunaite@ktu.lt, +37069573507


Naujienų prenumerata