Naujienos

Titulinis Naujienos KVIEČIAME ŪKIO SUBJEKTUS REGISTRUOTIS Į NUOTOLINIUS MOKYMUS DĖL PRAŠYMŲ FITOSANITARINIAMS SERTIFIKATAMS GAUTI PILDYMO VATIS SISTEMOJE
2020 m. lapkričio 18 d.

KVIEČIAME ŪKIO SUBJEKTUS REGISTRUOTIS Į NUOTOLINIUS MOKYMUS DĖL PRAŠYMŲ FITOSANITARINIAMS SERTIFIKATAMS GAUTI PILDYMO VATIS SISTEMOJE

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Augalininkystės tarnyba) fitosanitarinių sertifikatų išrašymui pradeda intensyviau naudoti informacinę sistemą VATIS. Ūkio subjektams taip pat sukurta galimybė prašymus pildyti šioje sistemoje. Išsamiai susipažinti su prašymo dėl fitosanitarinio sertifikato išdavimo pildymu VATIS sistemoje galite mūsų organizuojamuose nuotoliniuose mokymuose lapkričio 24, 25 ir 26 dienomis nuo 10 val. iki 12 val.

Jeigu norite dalyvauti, ne vėliau kaip lapkričio 20 d. elektroniniu paštu arunas.dereskevicius@vatzum.lt turite atsiųsti mokymų dalyvio vardą, pavardę, el. pašto adresą (vienu laišku gali būti pateikiami kelių mokymų dalyvių duomenys) ir pasirinktą mokymų dieną.

Techninės galimybės riboja klausytojų skaičių, todėl nepatekusiems į pasirinktos dienos mokymus pasiūlysime dalyvauti kitą dieną. Prisijungimo informacija bus išsiųsta Jūsų nurodytais elektroninio pašto adresais ne vėliau kaip likus 1 val. iki mokymų pradžios.

Jei dalyvių užklausų skaičius viršys galimų prisijungimų skaičių minėtam trijų dienų laikotarpiui, organizuosime papildomus mokymus.


Naujienų prenumerata