Naujienos

Titulinis Naujienos Augalininkystės tarnyba originaliai pasveikino Lietuvą su laisve
2018 m. vasario 15 d.

Augalininkystės tarnyba originaliai pasveikino Lietuvą su laisve

Augalininkystės tarnyba originaliai pasveikino Lietuvą su laisve

Valstybinės augalininkystės tarnybos darbuotojai nuotaikinga fotosesija pasveikino Valstybę su Nepriklausomybės jubiliejumi. Iš žmonių sudarytas skaičius šimtas – tai Tarnybos specialistų sveikinimas ir padėka Lietuvai.

Renginyje kalbėjęs Augalininkystės tarnybos direktorius Sergejus Fedotovas sakė, kad Laisvė – brangiausia ir svarbiausia ką žmogus gali turėti. Laisvė – žmogaus laimės pagrindas.

„Kaip atsiranda laisvė?  Per drąsą ir veikimą. Laisvė gimsta žmogaus galvoje. Laisvas tas žmogus, kurio protas laisvas. Gatvėje mes galime matyti daug žmonių, kurie atrodo laisvi, bet jų protas sukaustytas baime ir abejingumu. Prieš šimtą metų Nepriklausomybę paskelbę vyrai buvo kitokie. Lietuva nebuvo laisva, ji buvo okupuota, tačiau signatarai buvo drąsūs ir pasirinko veikti.“

Pasak Tarnybos vadovo, Laisvė įkvepia ir daro stebuklus. Akivaizdu, kad jeigu ne tie drąsūs vyrai prieš 100 metų, šiandien, galbūt, nebūtume laisvi. Jie įkvėpė ir padėjo 1990 m. Aukščiausiosios Tarybos  moterims ir vyrams dar kartą įprasminti LAISVĘ.

Tai pats didingiausias pavyzdys, kaip laisvė įkvepia.

„Kviečiu visus švęsti svarbiausią ir brangiausią mūsų visų pasiekimą – LAISVĘ.  Įprasminkime ją kasdien – darbais ir mintimis. Lietuvos labui!,“ – sveikinimo kalboje sakė Sergejus Fedotovas.


Naujienų prenumerata