NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2019 m. spalio 8 d.

Augalininkystės tarnyba pradeda tręšiamųjų produktų veiklos priežiūrą

Valstybinė augalininkystės tarnyba, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2019 m. gegužės 15 d. nutarimu Nr. 479 „Dėl įgaliojimų suteikimo įgyvendinant Lietuvos Respublikos tręšiamųjų produktų įstatymą“ ir įgyvendindama 2019 m. gegužės 1 d. įsigaliojusio Lietuvos Respublikos tręšiamųjų produktų įstatymo Nr. XIII-1927, priimto 2019 m. sausio 11 d., vykdo tręšiamųjų produktų pateikimo ir tiekimo rinkai bei naudojimo priežiūrą.
2019 m. spalio 4 d.

Audituotas sėklos mėginių ėmimo ir kokybės tyrimų atlikimas

Jau 25 metus Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Augalininkystės produktų kokybės tyrimų laboratorija (skyrius) (toliau – laboratorija) teikia objektyvias ir patikimas sėklų kokybės nustatymo paslaugas.
2019 m. spalio 3 d.

Valstybinė augalininkystės tarnyba kviečia į nuotolinius mokymus apie sumedėjusių augalų kenkėjus

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Augalininkystės tarnyba), siekdama dalytis patirtimi bei padėti sumedėjusių augalų augintojams atpažinti pavojingus kenkėjus, galinčius ne tik pažeisti, bet ir visiškai sunaikinti tam tikros rūšies sumedėjusius augalus, š. m. spalio 10 d. 14.00 val. kviečia į nuotolinius mokymus tema „Sumedėjusių augalų kenkėjai“.
2019 m. spalio 3 d.

Kviečiame į nuotolinius šviežių vaisių ir daržovių prekybos standartų taikymo mokymus

Valstybinė augalininkystės tarnyba kviečia šviežių vaisių ir daržovių importuotojus bei eksportuotojus į nuotolinius šviežių vaisių ir daržovių prekybos standartų taikymo mokymus.
2019 m. spalio 3 d.

Dėl kenkėjų pavojaus ES griežtina augalų vežimo taisykles

Nuo šių metų gruodžio 14 d. Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, keičiasi fitosanitarinė tvarka – atsiranda naujos taisyklės ir reikalavimai. Tai reiškia, kad į mūsų šalį iš trečiųjų šalių (ne ES valstybių) keliautojai negalės įvežti augalų ar augalinių produktų be specialių dokumentų. Tokiu būdu ES griežtina fitosanitarinę tvarką, kuri numato priemones, užkertančias kelią pavojingų kenkėjų plitimui.

Naujienų prenumerata