NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2020 m. kovo 10 d.

Geroji verslo priežiūros praktika jau tapo Augalininkystės tarnybos tradicija

Ekonomikos ir inovacijų ministerija pagal pažangumo vertinimo (švieslentės) metodiką aukštais balais įvertino Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos pasiektą pažangą. 2018 metais pradėta naudoti pažangumo vertinimo priemonė – švieslentė, kuri leidžia įvertinti, kaip valstybės institucijos diegia pažangias verslo priežiūros priemones ir metodus, kokių iniciatyvų imasi tobulindama verslo priežiūros procesus.
2020 m. kovo 10 d.

Mokymų kvietimas agro-maisto srities atstovams

EIT Food Government Executive Academy (GEA) birželio 17-19 dienomis, Varšuvoje, suburs atstovus iš 28 šalių, kurie dirba agro-maisto inovacijų srityje, apjungiant pramonės, akademinės bendruomenės ir valstybines institucijas.
2020 m. kovo 4 d.

Sėklomis dalinkimės atsakingai

Atėjus pavasariui daugelis pradeda planuoti daržo darbus, kuria sodinimo planus, taip pat rūpinasi reikalingomis sėklomis. Socialiniuose tinkluose kaip iš gausybės rago pasipila skelbimai, kuriuose siūloma mainytis įvairių spalvų, formų, skonių pomidorų, paprikų ar agurkų sėkla. Be jokios abejonės, dalintis sėklomis ir augalais labai svarbu, siekiant išsaugoti paveldą ir puoselėti augalų įvairovę. Tačiau tai reikia daryti atsakingai.
2020 m. vasario 28 d.

Apie sėklų tiekimą rinkai internetu

Artėjant pavasariui internete (skelbiu.lt, Facebook, rajoninių laikraščių ar respublikinių dienraščių interneto svetainėse ir kt.) pasipila skelbimai apie parduodamas sėklas ar sėklines bulves. Tačiau ne vienam yra pasitaikę nusivilti čia įsigytomis sėklomis – jos tiesiog nesudygsta.
2020 m. vasario 18 d.

Naudotojus turi pasiekti tik kokybiškos trąšos

Prieš metus Valstybinei augalininkystės tarnybai prie Žemės ūkio ministerijos patikėta tręšiamųjų produktų rinkos priežiūra. Įgyvendindama valstybinę trąšų politiką, Augalininkystės tarnyba 2019 m. iš didžiausių trąšų tiekėjų paėmė ištyrimui 20 skirtingų tręšiamųjų produktų gaminių ėminių, tokių kaip: amonio nitratas, amonio sulfatas, kalio chloridas, karbamidas, NPK.

Naujienų prenumerata