NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2020 m. kovo 17 d.

Trukdžių gauti fitosanitarinius sertifikatus išvežamai augalinei produkcijai nėra

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Augalininkystės tarnyba) informuoja, kad prašymai gauti fitosanitarinius sertifikatus į trečiąsias šalis išvežamai augalinei produkcijai karantino laikotarpiu teikiami nuotoliniu būdu – per Fitosanitarinio registro informacinę sistemą (FRIS) arba Augalininkystės tarnybos padalinio, kurio aptarnaujamoje teritorijoje yra išvežamas krovinys, elektroninio pašto adresu.
2020 m. kovo 14 d.

Karantinas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (su nutarimu galite susipažinti paspaudę šią nuorodą) Valstybinė augalininkystės tarnyba karantino laikotarpiu dirbs nuotoliniu būdu.
2020 m. kovo 13 d.

Įspėjimas!

Prašome susilaikyti nuo nebūtino lankymosi Augalininkystės tarnybos patalpose jaučiant į gripą panašius simptomus ar grįžus iš šalių, kuriose paplitęs virusas COVID-19
2020 m. kovo 12 d.

Augalai ir jų produktai, siunčiami pašto siuntomis: ką reikia žinoti

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos informuoja, kad vadovaujantis reglamentu (ES) 2016/2031 dėl apsaugos priemonių nuo augalų kenkėjų, nuo 2019 m. gruodžio 14 d. visus augalus (sėklas, šviežius vaisius ar daržoves, skintas gėles, sodinukus ir kt.), yra draudžiama įvežti į Lietuvą ir Europos Sąjungą iš ne Europos Sąjungos valstybių narių (toliau – trečioji šalis) be fitosanitarinių sertifikatų.

Naujienų prenumerata