NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2020 m. balandžio 22 d.

KVIETIMAS DALYVAUTI FAO ORGANIZUOJAMAME NUOTRAUKŲ KONKURSE

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos informuoja, jog 2020 m. yra paskelbti Tarptautiniais augalų sveikatos metais. Ta proga Jungtinių Tautų Žemės ūkio ir maisto organizacija (FAO) skelbia nuotraukų konkursą, kurio tikslas – prisidėti prie augalų sveikatingumo, švarios aplinkos ir bioįvairovės išsaugojimo, didinant visuomenės susidomėjimą ir įsitraukimą.
2020 m. balandžio 15 d.

Augalų apsaugos produktų platintojams – svarbus Augalininkystės tarnybos priminimas

Karantinui nepavaldi gamta pavasarį bunda. Po neįprastai šiltos ir besniegės žiemos, tikėtina, pagausės augalų ligų ir kenkėjų, o ir piktžolės plis intensyviau, jei žemdirbiai laiku nesiims tinkamų apsaugos veiksmų. Prasidedant aktyviam augalų apsaugos produktų (toliau – AAP) platinimo sezonui, Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Augalininkystės tarnyba), kuri savo funkcijas sėkmingai įgyvendina ir šiuo neįprastu laikotarpiu, primena pagrindinius teisinius reikalavimus, kuriuos turi žinoti fiziniai ir juridiniai asmenys, ketinantys platinti AAP.
2020 m. balandžio 10 d.

SU ŠVENTOMIS VELYKOMIS!

  ...
2020 m. balandžio 7 d.

Šalies ūkininkai ir karantino metu gali įsigyti kokybiškos, sertifikuotos sėklos ir sėklinių bulvių

Karantino laikotarpis tapo iššūkiu visiems – ir žemdirbiams, ir vartotojams, ir pirkėjams, taip pat ir valstybės institucijoms, kurios dirba nuotoliniu būdu ir stengiasi užtikrinti būtinąją veiklą.
2020 m. kovo 24 d.

Augalininkystės tarnybos veikla karantino sąlygomis

Vyriausybės sprendimu nustatyta, kad karantino laikotarpiu viešojo sektoriaus valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose, valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse darbas organizuojamas nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai būtina atitinkamas funkcijas atlikti darbo vietoje. Kartu Vyriausybės sprendime pažymima, kad privaloma užtikrinti būtinųjų neatidėliotinų funkcijų atlikimą.

Naujienų prenumerata