NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2020 m. liepos 17 d.

Pasikeitė valstybės rinkliavos dydžiai įvežamoms augalų, augalinių produktų ir kitų objektų siuntoms

Vadovaujantis Oficialios kontrolės reglamentu (ES) 2017/625, nuo š. m. liepos 1 d. patvirtinti nauji Valstybės rinkliavos dydžiai įvežamiems augalams, augaliniams produktams ir kitiems objektams.
2020 m. liepos 14 d.

Atidžiai stebės pasėlius dėl neleistino glifosato naudojimo

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos primena, kad siekdami atsakingo augalų apsaugos produktų naudojimo tarnybos specialistai jau kelintus metus iš eilės atlieka javų, rapsų ir pupinių augalų pasėlių, kurie gali būti apdorojami herbicidais prieš derliaus nuėmimą, stebėjimą.
2020 m. birželio 30 d.

Augalininkystės tarnyba vykdo kasmetinius ankstyvųjų bulvių augintojų bei prekiautojų jomis tikrinimus

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, siekdama užtikrinti, kad Lietuvoje būtų prekiaujama tik sveikomis bulvėmis, ir užkirsti kelią bulvių ligų plitimui, vykdo ankstyvųjų bulvių augintojų bei prekiautojų jomis tikrinimus.
2020 m. birželio 17 d.

Augalininkystės tarnyba primena svarbiausius tręšiamųjų produktų naudojimo reikalavimus

Augalininkystės tarnyba siekdama, kad tręšiamieji produktai būtų naudojami tinkamai ir kad nekiltų su jų naudojimu susijusios rizikos žmonių ir gyvūnų sveikatai bei aplinkai, primena ūkininkams svarbiausius trąšų naudojimo reikalavimus.
2020 m. birželio 15 d.

Kviečiame naudotis mobiliąja programėle ūkininkams "NMA agro"

Mobilios programėlės pritaikymo galimybės naudingos išmokų bei paramos siekiantiems pareiškėjams. Programėlė taupo ūkininkų laiką, suteikia plačias galimybes, ja paprasta naudotis.

Naujienų prenumerata