NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2018 m. gegužės 9 d.

BEICUOTŲ VASARINIŲ RAPSŲ SĖKLŲ LAUKUS ŪKININKAI PRIVALO PAŽYMĖTI KUO GREIČIAU

Praeitais metais dėl prastų meteorologinių sąlygų sumažėjo žieminiais javais apsėtų plotų, todėl tikimasi, kad šiemet padaugės vasarinių rapsų pasėlių.
2018 m. gegužės 4 d.

VALSTYBINĖS AUGALININKYSTĖS TARNYBOS VADOVAS: „KEIČIASI SITUACIJA, KEIČIAMĖS IR MES“

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos naują žemės ūkio sezoną pasitiko su nauja vizija ir misija bei atnaujintu prioritetinių darbų sąrašu.
2018 m. gegužės 3 d.

PATVIRTINTA LEIDIMŲ PREKIAUTI IŠ UŽSIENIO ATVEŽTAIS AUGALŲ APSAUGOS PRODUKTAIS TVARKA

Lietuvoje prekiauti augalų apsaugos produktais ar naudoti juos savo reikmėms galima tik tada, jei jie yra registruoti mūsų šalyje. O ar galima įsivežti augalų apsaugos produktus (AAP) iš kitų ES valstybių?
2018 m. balandžio 30 d.

ES valstybės balsavo už neonikotinoidų naudojimo apribojimą

ES valstybės kvalifikuota balsų dauguma pritarė Europos Komisijos pasiūlymui beveik visiškai apriboti neonikotinoidų naudojimą žemės ūkyje ir leisti neonikotinoidus naudoti tik šiltnamiuose ir neonikotinoidais apdorotas sėklas sėti tik šiltnamiuose. Neonikotinoidais apdorotų augalų nebus leidžiama persodinti į lauką.
2018 m. balandžio 25 d.

Nuo gegužės 1 d. keičiasi fitosanitariniai reikalavimai kroviniams, įvežamiems į Eurazijos ekonominės sąjungos valstybes

Informuojame, kad nuo šių metų gegužės 1 d. iš dalies keičiasi fitosanitariniai reikalavimai vežamiems į Eurazijos ekonominės sąjungos valstybes augalinės kilmės kroviniams.

Naujienų prenumerata