NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2018 m. vasario 27 d.

Pasikeitė prašymų leisti įvežti bei platinti augalų apsaugos produktus tvarka ir formos

Pasikeitė prašymų leisti įvežti bei platinti augalų apsaugos produktus tvarka ir formos Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos informuoja, jog žemės ūkio ministro įsakymu patvirtintos naujos taisyklės, kurios reglamentuoja leidimus platinti augalų apsaugos produktus (AAP). Šiose taisyklėse numatyta Leidimų išdavimo, galiojimo sustabdymo, galiojimo sustabdymo panaikinimo ir galiojimo panaikinimo tvarka. Taip pat patvirtintos naujos prašymų ir deklaracijų pateikimo formos: leidimo platinti augalų apsaugos produktus ir deklaracijos (prašymo) apie ketinimą vykdyti augalų...
2018 m. vasario 15 d.

Nacionalinis augalų veislių sąrašas pasipildys naujomis augalų veislėmis

Valstybinės augalų veislių vertinimo komisijos (toliau – Komisija) į Nacionalinį augalų veislių sąrašą (toliau – Sąrašas) pasiūlė įrašyti 112 augalų veislių. Tai rekordinis registruojamų augalų veislių skaičius: 2014 m. registruotos 73, 2015 m. – 90, 2016 m. – 93 ir 2017 m. – 96 augalų veislės.
2018 m. vasario 15 d.

Augalininkystės tarnyba originaliai pasveikino Lietuvą su laisve

Valstybinės augalininkystės tarnybos darbuotojai nuotaikinga fotosesija pasveikino Valstybę su Nepriklausomybės jubiliejumi. Iš žmonių sudarytas skaičius šimtas – tai Tarnybos specialistų sveikinimas ir padėka Lietuvai.
2018 m. vasario 12 d.

Augalininkystės tarnybos darbuotojai mokė Ukrainos specialistus

Valstybinėje augalininkystės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos, įgyvendinant Dvynių projekto „Pagalba Ukrainai priartinant teisinį reglamentavimą prie ES augalų apsaugos produktų ir augalų sveikatos teisinės bazės, stiprinant susijusias patikras ir laboratorijos paslaugas“ veiklą, organizavo pirmąją mokomąją stažuotę kolegoms iš Ukrainos Valstybinės maisto saugos ir vartotojų apsaugos tarnybos bei Valstybinio ekologijos inspekcijos, kurios tema „Pažangios, ES reikalavimus atitinkančios metodikos ir procedūros padedančios užtikrinti, kad į rinką patektų, būtų platinami ir naudojami tik geros kokybės (originalūs) augalų apsaugos produktai“.
2018 m. sausio 26 d.

Įvyko susitikimas su selekcininkais ir jų įgaliotaisiais atstovais

Įvyko susitikimas su selekcininkais ir jų įgaliotaisiais atstovais Valstybinėje augalininkystės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Augalininkystės tarnyba) 2018 m. sausio 25 d. įvyko Augalininkystės tarnybos darbuotojų susitikimas su augalų veislių selekcininkais ir jų įgaliotaisiais atstovais (toliau – pareiškėjai), kuriame buvo aptarti tirtų augalų veislių ūkinio vertingumo tyrimo duomenys.

Naujienų prenumerata