NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2017 m. rugpjūčio 31 d.

INDIJOS EKSPERTAI: LIETUVOJE ATLIEKAMI KONTROLĖS VEIKSMAI ATITINKA LŪKESČIUS

Lietuvoje lankęsi Indijos Žemės ūkio ministerijos augalininkystės ekspertai pozityviai vertina Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos kontrolės sistemą ir pastangas užtikrinti aukštą eksportuojamų grūdų ir žirnių kokybę, o tai reiškia, kad Lietuvoje užaugintos grūdinės ir ankštinės kultūros galės būti ir toliau eksportuojamos į Indiją.
2017 m. rugpjūčio 28 d.

Dėmesys grikių pasėliams: bus patikrinti keli šimtai grikių augintojų

Siekdama užtikrinti teisingą augalų apsaugos produktų naudojimą žemės ūkyje, jau antrus metus iš eilės Valstybinė augalininkystės tarnyba vykdo grūdinių ir ankštinių pasėlių laukų stebėjimą.
2017 m. rugpjūčio 23 d.

Indijos pareigūnų vizitas gali plačiau atverti vartus mūsų grūdų ir žirnių eksportuotojams

Žemės ūkio ministerijos kvietimu lankosi Indijos ekspertų delegacija, kuri domisi žirnių ir kitų grūdinių kultūrų pasėlių priežiūra, derliaus sandėliavimo sąlygomis bei kenksmingųjų organizmų kontrole. Indijos ekspertai siekia įsitikinti, kad Lietuvos grūdų augintojų, sandėliuotųjų, grūdais prekiaujančių ūkio subjektų ir Valstybinės augalininkystės tarnybos pastangos yra pakankamos, užtikrinant aukštą eksportuojamų grūdų kokybę.
2017 m. liepos 28 d.

VALSTYBINĖS AUGALININKYSTĖS TARNYBOS 2017 M. I PUSMEČIO REZULTATAI

Mažėja pažeidimų naudojant augalų apsaugos produktus Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos (Augalininkystės tarnyba), siekdama išsiaiškinti ar augalų apsaugos produktai parduodami, saugojami ir naudojami laikantis nustatytų reikalavimų, 2017 m. I pusmetį atliko daugiau nei pusantro tūkstančio patikrinimų.
2017 m. liepos 18 d.

Augalininkystės tarnybos darbuotojai Marijai Alechnovič - profesionalų įvertinimas

Šventiniame Lietuvos agronomų sąjungos ( LAS) suvažiavime, skirtame Agronomo dienai, ypatingo įvertinimo sulaukė Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos, Augalų dauginamosios medžiagos skyriaus vedėja Marija Alechnovič, kuriai suteiktas LAS Garbės nario vardas. Aleksandro Stulginskio universitete vykusiame renginyje garbingą apdovanojimą nominantei įteikė Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Naujienų prenumerata