NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2018 m. gruodžio 31 d.

Indija pratęsė leidimą apdoroti įvežamą produkciją alternatyviais metilo bromidui fumigantais

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos informuoja, jog Indijos žemės ūkio ir ūkininkų gerovės ministerija iki 2019 m. birželio 30 d. pratęsė išimtį dėl metilo bromido naudojimo į Indiją importuojamai augalinei produkcijai.
2018 m. gruodžio 20 d.

Augalininkystės tarnyba – viena pažangiausių ūkio subjektų veiklos priežiūrą atliekančių institucijų

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos yra viena pažangiausių ūkio subjektų veiklos priežiūros institucijų.
2018 m. gruodžio 17 d.

Augalas po didinamuoju stiklu, arba pluoštinių kanapių produktų kontrolė

Turbūt nesuklysime sakydami, kad vienas žinomiausių augalų, kurio auginimas ir naudojimas Lietuvoje yra labai griežtai kontroliuojamas, – tai pluoštinė kanapė.
2018 m. gruodžio 6 d.

Kinijos ekspertai: Lietuvoje atliekami kontrolės veiksmai atitinka lūkesčius

Lietuvoje lankęsi Kinijos Liaudies Respublikos muitinės generalinės administracijos (toliau – GACC) atstovai pozityviai vertina Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Augalininkystės tarnyba) kontrolės sistemą ir pastangas užtikrinti aukštą eksportuojamų kviečių kokybę. Toks kinų vertinimas pagrįstai teikia vilčių, kad Lietuvoje užauginti kviečiai neilgai trukus galės būti eksportuojami į Kinijos Liaudies Respubliką dvišaliu valstybių susitarimu.

Naujienų prenumerata