NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2018 m. gegužės 10 d.

Kvietimas

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos maloniai kviečia Jus atvykti į LITEXPO parodų rūmus, kuriuose gegužės 25 d. vyksiančioje „AgroBalt 2018“ parodoje 11–12 val. konferencijų salėje Nr. 5.3 tarnybos atstovai skaitys pranešimą tema „Tarptautiniai augalų sveikatos metai 2020. Grėsmės ir iššūkiai“.
2018 m. gegužės 9 d.

BEICUOTŲ VASARINIŲ RAPSŲ SĖKLŲ LAUKUS ŪKININKAI PRIVALO PAŽYMĖTI KUO GREIČIAU

Praeitais metais dėl prastų meteorologinių sąlygų sumažėjo žieminiais javais apsėtų plotų, todėl tikimasi, kad šiemet padaugės vasarinių rapsų pasėlių.
2018 m. gegužės 4 d.

VALSTYBINĖS AUGALININKYSTĖS TARNYBOS VADOVAS: „KEIČIASI SITUACIJA, KEIČIAMĖS IR MES“

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos naują žemės ūkio sezoną pasitiko su nauja vizija ir misija bei atnaujintu prioritetinių darbų sąrašu.
2018 m. gegužės 3 d.

PATVIRTINTA LEIDIMŲ PREKIAUTI IŠ UŽSIENIO ATVEŽTAIS AUGALŲ APSAUGOS PRODUKTAIS TVARKA

Lietuvoje prekiauti augalų apsaugos produktais ar naudoti juos savo reikmėms galima tik tada, jei jie yra registruoti mūsų šalyje. O ar galima įsivežti augalų apsaugos produktus (AAP) iš kitų ES valstybių?
2018 m. balandžio 30 d.

ES valstybės balsavo už neonikotinoidų naudojimo apribojimą

ES valstybės kvalifikuota balsų dauguma pritarė Europos Komisijos pasiūlymui beveik visiškai apriboti neonikotinoidų naudojimą žemės ūkyje ir leisti neonikotinoidus naudoti tik šiltnamiuose ir neonikotinoidais apdorotas sėklas sėti tik šiltnamiuose. Neonikotinoidais apdorotų augalų nebus leidžiama persodinti į lauką.

Naujienų prenumerata