NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2019 m. rugsėjo 24 d.

INFORMACIJA MEDINĖS PAKAVIMO MEDŽIAGOS TAISYTOJAMS

Augalininkystės tarnyba, reaguodama į šių metų rugsėjo 9 d. „Pasitikėjimo linija“ gautą anoniminį pranešimą apie galimai neteisėtai taisomą arba atnaujinamą medinę pakavimo medžiagą, šių metų rugsėjo 13 d. atliko neplaninius patikrinimus, kurių metu buvo nustatyti vykdomos veiklos pažeidimai trijose skirtingose pranešime nurodytose gamybos vietose.
2019 m. rugsėjo 23 d.

Grikių pasėliai bus stebimi dėl neleistino augalų apsaugos produktų naudojimo

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Augalininkystės tarnyba) pradeda vykdyti intensyvius tikslinius grikių pasėlių stebėjimus prieš derliaus nuėmimą. Visoje Europos Sąjungoje grikių pasėliuose draudžiama naudoti glifosato veikliosios medžiagos turinčius AAP (augalų apsaugos produktai), todėl Augalininkystės tarnyba atidžiai stebi grikių laukus ir, kilus įtarimams dėl neleistino AAP panaudojimo, vykdo detalius ūkių patikrinimus.
2019 m. rugsėjo 20 d.

Prasidėjo derybos dėl lietuviškų miežių, žirnių ir rapsų eksporto į Kiniją

Lietuvoje užauginti kviečiai jau eksportuojami į Kiniją, o Lietuva siekia, kad į šią didžiulę Azijos rinką būtų galima gabenti ir lietuviškus miežius, žirnius ir rapsus. Apie tokias galimybes šiandien Lietuvos žemės ūkio ministerijoje buvo kalbėta su Lietuvoje viešinčia Kinijos atstovų delegacija, kuriai vadovauja Kinijos muitinės generalinės administracijos viceministras Hu Wei.
2019 m. rugpjūčio 28 d.

Šiaurės–Baltijos šalių fitosanitarijos specialistai dalijasi patirtimi Lietuvoje organizuojamame susitikime

Šių metų rugpjūčio 26–28 dienomis Lietuvoje vyksta Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos organizuotas Šiaurės–Baltijos šalių fitosanitarijos specialistų susitikimas.
2019 m. rugpjūčio 16 d.

Daugelyje rajonų pasibaigė žieminių rapsų ir miežių supirkimas: kviečių kokybė nebus prastesnė nei pernai

Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos duomenimis, pietiniuose Lietuvos rajonuose jau pasibaigė didysis žieminių rapsų ir miežių supirkimas.

Naujienų prenumerata