NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2020 m. vasario 28 d.

Apie sėklų tiekimą rinkai internetu

Artėjant pavasariui internete (skelbiu.lt, Facebook, rajoninių laikraščių ar respublikinių dienraščių interneto svetainėse ir kt.) pasipila skelbimai apie parduodamas sėklas ar sėklines bulves. Tačiau ne vienam yra pasitaikę nusivilti čia įsigytomis sėklomis – jos tiesiog nesudygsta.
2020 m. vasario 18 d.

Naudotojus turi pasiekti tik kokybiškos trąšos

Prieš metus Valstybinei augalininkystės tarnybai prie Žemės ūkio ministerijos patikėta tręšiamųjų produktų rinkos priežiūra. Įgyvendindama valstybinę trąšų politiką, Augalininkystės tarnyba 2019 m. iš didžiausių trąšų tiekėjų paėmė ištyrimui 20 skirtingų tręšiamųjų produktų gaminių ėminių, tokių kaip: amonio nitratas, amonio sulfatas, kalio chloridas, karbamidas, NPK.
2020 m. vasario 17 d.

Brazilija atsivėrė lietuviškiems kviečiams

Brazilijos Žemės ūkio, gyvulininkystės ir tiekimo ministerija patvirtino, kad nuo šiol lietuviški kviečiai galės būti eksportuojami į šią didelę rinką turinčią Pietų Amerikos valstybę.
2020 m. vasario 17 d.

Kviečia jaunuosius mokslininkus į EFSA stovyklą Italijoje

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, dalyvaujanti Europos maisto saugos organizacijos (angl. The European Food Safety Authority (EFSA)) veikloje, siūlo puikią tobulinimosi galimybę jauniesiems mokslininkams. EFSA kartu su Parmos universiteto pažangiųjų tyrimų maisto ir mitybos mokykla (angl. School of Advanced Studies on Food and Nutrition of the University of Parma) ir universitetu Sacro Cuore of Piacenza šių metų birželio 9–11 d. kviečia jaunuosius eruditus (studentus, doktorantus) į nemokamą vasaros mokyklą Parmoje, Italijoje. Čia jiems bus suteikta galimybė pasimokyti iš sveikatos srities ekspertų, patobulinti teorines ir praktines žinias.
2020 m. vasario 15 d.

Sveikinimas su Vasario 16 d.

...

Naujienų prenumerata