NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2020 m. gruodžio 1 d.

Augalų apsaugos produktų registravimas

Vis iškyla klausimų dėl augalų apsaugos produktų registravimo ir skirtingų Europos Sąjungos (ES) zonų, todėl norime dar kartą priminti, kad, vadovaujantis ES ir Lietuvos teisės aktais, tik Lietuvoje registruoti augalų apsaugos produktai gali būti tiekiami į rinką ir naudojami. Ši nuostata galioja visose ES valstybėse narėse, ne tik Lietuvoje. Veikliosios medžiagos, esančios augalų apsaugos produktuose, vertinamos ir patvirtinamos ES lygiu. Augalų apsaugos produktai registruojami kiekvienoje valstybėje narėje, nepriklausomai nuo to, kuriai zonai priskirta valstybė narė.
2020 m. lapkričio 18 d.

KVIEČIAME ŪKIO SUBJEKTUS REGISTRUOTIS Į NUOTOLINIUS MOKYMUS DĖL PRAŠYMŲ FITOSANITARINIAMS SERTIFIKATAMS GAUTI PILDYMO VATIS SISTEMOJE

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos fitosanitarinių sertifikatų išrašymui pradeda intensyviau naudoti informacinę sistemą VATIS. Ūkio subjektams taip pat sukurta galimybė prašymus pildyti šioje sistemoje. Išsamiai susipažinti su prašymo dėl fitosanitarinio sertifikato išdavimo pildymu VATIS sistemoje galite mūsų organizuojamuose nuotoliniuose mokymuose lapkričio 24, 25 ir 26 dienomis nuo 10 val. iki 12 val.
2020 m. lapkričio 18 d.

ES be Jungtinės Karalystės. Kaip pasirengti 2021-iesiems?

Informuojame, kad lapkričio 19 d. 9:30–12:10 vyks seminaras „ES be Jungtinės Karalystės. Kaip pasirengti 2021-iesiems?“. Seminarą organizuoja Užsienio reikalų ministerija kartu su viešąją įstaiga „Versli Lietuva“ ir Lietuvos pramonininkų konfederacija. Seminaro tikslas – informuoti Lietuvos kompanijas apie būsimus prekybos su
2020 m. lapkričio 12 d.

Valstybinė augalininkystės tarnyba kviečia į nuotolinius mokymus apie sumedėjusių augalų kenkėjus

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos š. m. lapkričio 17 d. 10.00 val. kviečia į nuotolinius mokymus tema „Sumedėjusių augalų kenkėjai“. Mokymų trukmė 1:30 val. Mokymai vyks nuotoliniu būdu, naudojant Zoom programą.
2020 m. lapkričio 11 d.

Pluoštinių kanapių mėginių laboratorinių tyrimų rezultatai

Šiais metais 232 pluoštinių kanapių augintojai deklaravo 5284,76 ha pluoštinėmis kanapėmis užsėtų plotų (717 laukų). Tai yra 42 proc. mažiau nei 2019 m. deklaruotas plotas. Pluoštinių kanapių augintojų skaičius, lyginant su 2019 m., sumažėjo beveik 15 proc.

Naujienų prenumerata