NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2021 m. spalio 20 d.

Džiovinimo kameros techninio vertinimo paslaugos pokyčiai

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos informuoja, kad paskelbus Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo nustatyta tvarka konkursą dėl džiovinimo kamerų techninio vertinimo paslaugos įsigijimo, jį laimėjo UAB „Testlita“ ekspertai.
2021 m. spalio 8 d.

JUNGTINĖ KARALYSTĖ DAR KARTĄ PERKELĖ IMPORTO REIKALAVIMŲ TERMINUS

Nors Jungtinė Karalystė buvo informavusi apie greitu metu turėjusius įsigalioti importo reikalavimus augalams ir augaliniams produktams, gabenamiems į Jungtinę Karalystę, tačiau 2021 m. rugsėjo 14 d. pranešta apie pasikeitusius (atidedamus) importo kontrolės etapus, gabenant iš Europos Sąjungos į Jungtinę Karalystę (Anglija, Škotija, Velsas) augalus ir augalinius produktus.
2021 m. spalio 7 d.

Azerbaidžano delegacija

Šią savaitę pas mus vieši delegacija iš Azerbaidžano Maisto saugos agentūros. Augalų apsaugos ir Tarptautinių ryšių sričių specialistai atvyko susipažinti su ES bei Lietuvos patirtimi įgyvendinant augalų apsaugos produktų registravimą ir poregistracinę kontrolę.
2021 m. spalio 7 d.

Glifosato vertinimo ataskaita pateikta viešoms konsultacijoms

Augalų apsaugos produktų veiklioji medžiaga glifosatas Europos Sąjungoje yra patvirtinta iki 2022 m. gruodžio 15 d.
2021 m. rugsėjo 13 d.

Sertifikuotą sėklą tirti galės ir įgaliotos laboratorijos

Nuo šiol sertifikuojamos sėklos kokybę tirs ne vien oficiali valstybės institucija - Augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Dabar tokia teisė gali būti suteikta ir verslo įmonių laboratorijoms, kurių veikla, turimi ištekliai bei įdiegta kokybės vadybos sistema atitinka įgaliotajai laboratorijai keliamus reikalavimus.

Naujienų prenumerata