NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2020 m. sausio 16 d.

Augalininkystės tarnyba panaikino leidimą Lietuvoje prekiauti herbicidu Egara

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos panaikino leidimą prekiauti tapačiu augalų apsaugos produktu Lietuvos Respublikoje registruotam Egara. Šis sprendimas priimtas gavus tyrimų rezultatus, kad šio produkto cheminė sudėtis neatitinka gamintojo nurodytos specifikacijos. Egarą tiekti rinkai ir naudoti Lietuvos Respublikoje yra uždrausta.
2020 m. sausio 15 d.

Spotlight Plus – naujas augalų apsaugos produktas bulvėms desikuoti

2020 m. sausio 9 d. Lietuvoje įregistruotas naujas augalų apsaugos produktas Spotlight Plus, skirtas bulvėms desikuoti. Jis pakeitė veikliosios medžiagos dikvato turinčius augalų apsaugos produktus, kurių nebegalima naudoti nuo šių metų vasario 4 d. neatnaujinus veikliosios medžiagos dikvato patvirtinimo Europos Sąjungoje.
2019 m. gruodžio 19 d.

Įvežamų kontroliuojamų augalų, augalinių produktų ir kitų objektų sąrašai

Informuojame, kad nuo gruodžio 14 d. įsigaliojo nauji Europos Sąjungos reglamentai, kuriais yra patvirtinti kontroliuojamų augalų, augalinių produktų ir kitų objektų sąrašai.
2019 m. gruodžio 19 d.

Pavojingi kenkėjai – keleivių lagaminuose

Kiekvieną dieną neįsivaizduojama daugybė krovinių yra vežama iš vienų šalių į kitas įvairiausiais būdais. Galbūt nesusimąstome, tačiau kartu su kroviniais ir bagažu sienas kerta ir įvairiausi kenkėjai, kurie, atradę naujas teritorijas, gali pridaryti neatitaisomos žalos aplinkai ir ekonomikai.

Naujienų prenumerata