NaujienosPrenumeruokite RSS

Titulinis Naujienos
2020 m. balandžio 7 d.

Šalies ūkininkai ir karantino metu gali įsigyti kokybiškos, sertifikuotos sėklos ir sėklinių bulvių

Karantino laikotarpis tapo iššūkiu visiems – ir žemdirbiams, ir vartotojams, ir pirkėjams, taip pat ir valstybės institucijoms, kurios dirba nuotoliniu būdu ir stengiasi užtikrinti būtinąją veiklą.
2020 m. kovo 24 d.

Augalininkystės tarnybos veikla karantino sąlygomis

Vyriausybės sprendimu nustatyta, kad karantino laikotarpiu viešojo sektoriaus valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose, valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse darbas organizuojamas nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai būtina atitinkamas funkcijas atlikti darbo vietoje. Kartu Vyriausybės sprendime pažymima, kad privaloma užtikrinti būtinųjų neatidėliotinų funkcijų atlikimą.
2020 m. kovo 19 d.

Karantinas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (su nutarimu galite susipažinti paspaudę šią nuorodą) Valstybinė augalininkystės tarnyba karantino laikotarpiu dirbs nuotoliniu būdu.
2020 m. kovo 17 d.

Trukdžių gauti fitosanitarinius sertifikatus išvežamai augalinei produkcijai nėra

Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos (toliau – Augalininkystės tarnyba) informuoja, kad prašymai gauti fitosanitarinius sertifikatus į trečiąsias šalis išvežamai augalinei produkcijai karantino laikotarpiu teikiami nuotoliniu būdu – per Fitosanitarinio registro informacinę sistemą (FRIS) arba Augalininkystės tarnybos padalinio, kurio aptarnaujamoje teritorijoje yra išvežamas krovinys, elektroninio pašto adresu.
2020 m. kovo 13 d.

Įspėjimas!

Prašome susilaikyti nuo nebūtino lankymosi Augalininkystės tarnybos patalpose jaučiant į gripą panašius simptomus ar grįžus iš šalių, kuriose paplitęs virusas COVID-19

Naujienų prenumerata